Kodėl Luxart.club?

 

Luxart.club –  tapybos talentų reprodukcijų parduotuvė internete.

„Netikėk menu, tikėk didžiais menininkais” – yra pasakęs kultinis prancūzų menininkas Marcel Duchamp. Panašia filosofija vedini nusprendėm sukurti Luxart.club – geriausius bei talentingiausius menininkus vienijančią erdvę internete. Nesvarbu ar esate meno entuziastas, ar profesionalus meno kolekcionierius, luxart.club čia yra tam, kad  geriausi tapybos talentai būtų surasti  vos keliais pelės paspaudimais. Naršykite mūsų svetainėje pasirinkdami mėgiamus autorius ir paveikslus bei reprodukcijas bei atraskite mylimiausius meno kūrinius. Atradimo džiaugsmas yra begalinis, todėl dalinkitės ir džiuginkite meno kūriniais kitus – o mes pasistengsime, kad kelias link tobulo meno kūrinio būtų kuo malonesnis, trumpesnis ir greitesnis.
Kodėl verta įsigyti autorines reprodukcijas  Luxart.club?

1. GERIAUSI TALENTAI VIENOJE VIETOJE. 
Žinomi ir kylantys – geriausi iš geriausių tapytojais vienoje vietoje. Ir čia tik pradžia.

2. GREIČIAU IR PATOGIAU NEI GALERIJOJE. VIRŠ 1500 UNIKALIŲ MENO KŪRINIŲ TIKS BET KURIAM INTERJERUI. 
Naršykite per šimtus kerinčių  paveikslų reprodukcijų ir atraskite geriausius ir mėgiamiausius tapytojus neišeidami iš namų. Tikri meno atradimai vienoje vietoje.

3. DAUGUMA MENO KŪRINIŲ PARDUODAMI SU AUTENTIŠKUMO SERTIFIKATU IR MENININKO PARAŠU
Dedame visas pastangas, kad ant kūrinio būtų menininko parašas ir autentiškumo sertifikatas. Kartais menininkai gyvena užsienyje, tokiu atveju pasirašoma skaitmeniniu būdu paveikslo priekyje.

5. PIRKDAMI REPRODUKCIJAS LUXART GALERIJOJE TIESIOGIAI REMIATE TAPYTOJUS
Į kiekvienos parduodamos reprodukcijos kainą yra įskaičiuotas menininko honoraras, todėl pirkdami darbus reprodukcijas Luxart.club galerijoje Jūs tiesiogiai remiate menininkus ir padedate jiems turėti daugiau kūrybinės laisvės !

6. AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS SPAUDA.
Mes netaupome ant medžiagų, o kokybė yra svarbiausias kriterijus, todėl mūsų spausdintuvai naudoja  12 spalvų vandens pagrindo ekologiškus dažus ir lakuojama bekvapiu UV spinduliams atspariu laku, kad reprodukcija nebluktų bent 100 metų!

7. GALIMYBĖ PAMATYTI GYVAI. 
Šiuo metu dirbame su įvairiais baldų salonais, kuriuose galima pamatyti Luxart.club produkciją gyvai. https://luxart.com/turime-vietoje/

8. Rėminimas
Suprantame, kad  vežioti reprodukcijas po rėminimo salonus ir rinktis užtrunka daug laiko, todėl siūlome galimybę  gauti reprodukcijas iš karto įrėmintas nekeliant kojos iš namų. Šiuo metu asortimentas gana ribotas, tačiau mes nuolatos dirbame, kad galėtume Jums pasiūlyti daugiau ir vieninteliai Lietuvoje siūlome galimybę iš karto matyti paveikslą su rėmu prieš perkant.

9. SAUGUS ATSISKAITYMAS. 
Dirbame daug, kad mūsų svetainėje nesusidurtumėte su jokiais nepatogumais perkant internetu. Dar geriau, mes duodame jums 14 dienų apsispręsti dėl įsigyto paveikslo – jeigu persigalvosite, mes mielai jį priimsime ir grąžinsime visus sumokėtus pinigus (Šis pasiūlymas negalioja rėminimo paslaugai ir nestandartinių dydžių reprodukcijoms).

10. PRISTATYMAS LIETUVOJE IR ES
Mėgaukitės meno kūriniais ir negalvokite apie pristatymą, kurį mes užtikriname visoje Lietuvoje ir ES! Dėl kitų pasaulio šalių teiraukitės telefonu.