Privatumo politika

Luxart.com Privatumo Politika
[atnaujinimo data: 2021-06-01]

Luxart.com („luxart.com” „mes” arba „mūsų”) pateikia šias privatumo politikos gaires ir procedūras ryšium su privačios informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu iš klientų naudojančių internetinę platformą https://luxart.com.  Luxart.com įgalina vartotojus naudojančius internetinę platformą luxart.com pirkti ir parduoti bei nuomotis originalius meno kūrinius bei skaitmeninius meno kūrinių atvaizdus komerciniams tikslams. Apibrėžta privatumo politika galioja tik informacijai kurią vartotojas pateikia mums naudodamas mūsų tinklalapį ir paslaugas.

MENO KŪRINIŲ ĮSIGIJIMUI REIKALINGA INFORMACIJA

Jeigu jūs perkate (ar nuomojate) meno kūrinį naudodamiesi svetaine luxart.com, kuris yra parduodamų prekių sąrašę, mes savo ruožtu pareikalausime  tam tikros asmeninės Jūsų informacijos. Jūs privalote mums pateikti validžią ir tikrą kontaktinę informaciją tokią kaip vardas, pavardė, adresas, miestas, pašto kodas, elektroninis paštas, telefono numeris bei finansinę informaciją tokią kaip kreditinės kortelės tipas, kreditinės kortelės numeris, kortelės galiojimo data ir saugumo kodas. Mes naudosime šią informaciją tik mokėjimo ir pinigų perlaidų tikslams, bei tam, kad įvykdytume jūsų užsakymus kaip pageidauta. Jeigu susidursime su problemomis vykdydami jūsų užsakymą, mes panaudosime šią informaciją tam, kad susisiektumėme su Jumis. Taip pat jums pateikus konkrečios prekės užsakymą, mes panaudosime šią informaciją, tam, kad elektroninio pašto pagalba atsiųstumėm patvirtinimą susijusį su jūsų užsakymu.

Kai jūs atliekate pirkimą luxart.com svetainėje, mes įsipareigojame niekam neskelbti ir saugoti jūsų asmeninę informaciją tokią kaip: (vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, banko mokėjimų duomenys.). Mums ši informacija yra reikalinga norint sėkmingai atlikti pardavimą ir sėkmingai pristatyti jūsų prekes.

Mes nebendradarbiaujam su jokiomis kompanijomis ar trečiaisiais asmenimis, kurie  turėtų priieigą prie bet kokios jūsų asmeninės informacijos.

Jeigu mūsų privatumo politika pasikeistų, mes apie pakeitimus būtinai informuosime asmeniškai arba luxart.com svetainės privatumo politikos lange.

Siųsdami užklausas dėl meno kūrinių, jūs sutinkate, kad jūsų elektroninio pašto adresas būtų įtrauktas į Luxart.com naujienų duomenų bazę ir pažymite, jog sutinkate gauti aktualias naujienas ir pasiūlymus elektroniniu paštu. Jeigu pageidaujate negauti komercinių Luxart.com galerijos pasiūlymų spauskite „Unsubscibe” mygtuką naujienlaiškio pabaigoje arba susisiekite su mumis info@luxart.com.

Jeigu manote, kad šis internetinis portalas nesilaiko savo privatumo politikos galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu info@luxart.com , arba telefonu +37067853877.