Paveikslas kaip interjero detalė

 

Daugelis mūsų kurdami savo namų interjerą susiduriame su problema – kaip jį užbaigti, kuo užpildyti? Puikus pasirinkimas – paveikslai ir reprodukcijos. Šios interjero detalės mūsų aplinkai sukuria baigtumo pojūtį, suteikia gyvybingumo, jaukumo ir elegancijos.
Rinkdamiesi paveikslą atkreipkite dėmesį į jo temą ar emocijas, kurias jis sukelia. Pavyzdžiui, kūriniai, vaizduojantys keliones, suteikia geras mintis, skatina kūrybiškumą. Jie ypač tinka vaikų ar darbo kambariui papuošti. Paveikslai, kuriuose matomas miškas, jūra, saulėtekis, mus ramina. Todėl juos siūlome kabinti poilsio kambaryje ar miegamajame. Tai sustiprins kambario keliamą įspūdį bei nuotaiką.
Norėdami sukurti išskirtinę namų erdvę, paveikslą galite rinktis pagal interjere dominuojančią spalvą. Jeigu mėgstate klasiką, rekomenduojame įsigyti juoda-balta, juoda-aukso, juoda-balta-raudona spalvų paveikslus. Jeigu Jūsų interjeras pastelinis, pilkas, geriau derės ryškūs ir spalvingi kūriniai. Taip sukursite harmoniją ir pilnatvės jausmą. Paveiksle taip pat gali atsikartoti įvairios namų interjero detalės, jų formos, kambaryje ar kitoje erdvėje esantys baldai. Viskas priklauso nuo Jūsų vizijos ir poreikių.
Savo galerijoje siūlome gausų Lietuvos ir užsienio menininkų paveikslų, reprodukcijų ir grafikos darbų asortimentą. Čia kiekvienas ras meno korinių pagal savo skonį bet kuriam namų kampeliui. Juk tam, kad į savo aplinką įneštumėte naujų pojūčių ir sukurtumėte gražų vaizdą, kartais užtenka tik paveikslo – nedidelės interjero detalės namams, kad šie atrodytų patraukliau ir džiugintų ne tik Jus, bet ir Jūsų svečius.