Slapukų naudojimas

 

Slapukų (ang. „cookies”) naudojimas

„luxart.com” svetainės bei įrankiai gali naudoti „slapukus” (angl. cookies). Slapukai suteikia galimybę svetainei turėti apsipirkimo krepšelį, „prisiminti” lankytus produktus, analizuoti, kuriuose puslapiuose lankytojai dažniausiai lankosi ir taip suteikti mums informacijos, kurią panaudodami galime tobulinti mūsų produktus bei klientų aptarnavimo kokybę.Slapukai yra naudojami bene visose svetainėse, todėl juos išjungus, kai kurios svetainės, pvz. el. pašto programa „Gmail” gali nebeveikti.

Luxart.club naudojami trijų rūšių slapukai:

1 rūšis – būtini
Šie slapukai privalomi tam, kad veiktų paprastos naršyklės funkcijos. Be jų tokios paslaugos kaip krepšelis ar elektroniniai atsiskaitymai būtų neįmanomi.

2 rūšis – puslapio analizės
Šios rūšies slapukai skirti rinkti informaciją apie svetainės naudojimą. Pavyzdžiui, kokie puslapiai daugiausiai lankomi. Šiuos duomenis mes galime panaudoti svetainės tobulinimui ar statistikai rinkti. Šie slapukai nesurenka informacijos, kuri jus identifikuotų.

3 rūšis – funkcionalumui
Šios rūšies slapukai išlieka netgi uždarius naršyklę – jie naudojami funkcionalumui, tokiam, kaip prisiminti automatinį registravimąsi ir geriau pritaikyti paslaugas, skirtas konkrečiam vartotojui. Pavyzdžiui, mes galime išsaugoti jūsų užsakymo duomenis tam, kad kitą kartą atėjus jo nereikėtų surinkti iš naujo.

Jeigu norite išjungti slapukus, tą lengvai galite padaryti naršyklės nustatymuose.