Juodi žemynai detalus pasaulio žemėlapis su smeigtukais

Kelionių žemėlapis su smeigtukais

Svarbu!
– Jeigu norite įsigyti jau pagamintas reprodukcijas, arba užsakymą pateikti gyvai, kviečiame apsilankyti mūsų partnerių parduotuvėse.  Ieškote dovanos, tačiau sunku išsirinkti? Elektroninis Luxart dovanų kuponas – puikus sprendimas!

« Pasaulio žemėlapis ant natūralios drobės, paruoštas iš karto kabinti ant sienos.
« Žemėlapio spaudai yra naudojami ekologiški 12 spalvų vandens pagrindo rašalai, kurie užtikrina aukščiausią įmanomą kokybę ir ilgaamžiškumą.
« Kiekvienas atspausdintas žemėlapis yra aptempiamas ant medinio porėmio, nulakuojamas ir pritaikomas smeigti smeigtukams.
« Žemėlapis yra pilnaviduris, todėl smeigiami smeigtukai standžiai laikysis žemėlapyje ir nesugadins sienos, ant kurios žemėlapis yra pakabintas.
« Kartu su žemėlapiu gausite 100 vnt. pasirinktos spalvos smeigtukų aplankytiems objektams žymėti.

« Užsakymo trukmė iki 14 dienų. Tikėtina, kad užsakymą atliksime greičiau.

« Žemėlapio grąžinimą galite atlikti per 10 darbo dienų nuo prekės gavimo.
« Grąžindami žemėlapį, pristatykite adresu OZO g. 4, Vilnius - 102 kabinetas.
« Jeigu pasirinkote rėminimą, grąžinimų už rėminimo paslaugą neatliekame ir rėmų atgal nepriimame. Galima grąžinti tik žemėlapį (be rėmo).

Jeigu nėra "į krepšelį" mygtuko, turite klausimų, ar norite bendrauti su vadybininku - PASIRINKITE DYDĮ ir užpildykite šią formą

Suteikiame galimybę mokėti dalimis be pabrangimo su INBANK lizingu.

« Žemėlapio pristatymas Lietuvoje nemokamas.

« Netikus prekei galima grąžinti per 10 darbo dienų nuo prekės gavimo datos (netaikoma rėminimo paslaugai). Vienas pirkėjas per visą laiką gali grąžinti ne daugiau kaip dvi prekes.