Kas yra reprodukcija?

[R] Optimistas

Kas yra paveikslo reprodukcija ant drobės ir printas? Kaip išsirinkti ir ar verta įsigyti? Šiame straipsnyje atsakysime į visus iškilusius klausimus ir padėsime susigaudyti aukštos kokybės paveikslų reprodukcijų pasaulyje.

Paveikslų reprodukcijos – visiems prieinamas būdas mėgautis meno kūriniais

Paveikslo reprodukcija yra aukštos kokybės meno spaudinys ant drobės arba ant popieriaus

(printas), arba žinoma kaip – atspausdinta meno kūrinio kopija. Įsigydami paveikslo reprodukciją jūs ne tik tiesiogiai remiate menininką, bet ir įsigyjate originalų, tiražuojamą, kūrinį su autentiškumo sertifikatu ir autoriaus parašu!
Jau daug metų meno pasaulyje paveikslų reprodukcijos yra labai populiarios tarp žmonių, kurie negali ar nenori  investuoti į originalius meno kūrinius, bet nori mėgautis aukštos kokybės meno kūriniais. Tai yra puikus būdas papuošti savo interjerą žinomų menininkų kūriniais už visiems prieinamą kainą. O tuo tarpu Lietuvoje paveikslų kopijos dar yra naujiena ir kelia daug klausimų.

Indra-grusaite-reprodukcija

Kaip gimsta aukščiausios kokybės paveikslo reprodukcija?

Luxart jūs galite įsigyti labai aukštos kokybės dailininko paveikslo reprodukciją atspausdintą ant drobės arba ant popieriaus. Mūsų darbai yra tokie kokybiški, kad dažnai, iš akies įžvelgti skirtumą tarp originalo ir kokybiško printo negalėsite – jums reikės paliesti dažus ar popierių! Taigi, kaip yra pagaminamos autorizuotos paveikslų kopijos?
Pagaminti kūrinio reprodukciją ant drobės yra sudėtingas ir ilgai trunkantis procesas. Iš pradžių, profesionalioje fotostudijoje, paveikslas po mažą fragmentą yra fotografuojamas ir perkeliamas į skaitmenį, labai didelės rezoliucijos failą kompiuteryje. Skaitmeninis variantas yra apdorojamas ir paruošiamas spausdinimui. Kūrinys spausdinamas specialia, didžiaformate, skaitmenine spausdinimo mašina, ekologiškais 12 spalvų vandens pagrindo dažais ant natūralios fotodrobės. Didelės raiškos spausdintuvas leidžia atspausdinti kūrinį net su matomais potėpiais ir tektūra! Kiekviena atspausdinta kopija iškirtinai Luxart galerijoje yra lakuojama laku, kuris užtikrina kūrinio ilgaamžiškumą. Taip paruošta paveikslo reprodukcija išlieka nepakitusi nuo 100 iki 200 metų! Na, o paskutiniame etape, paveikslą nutapęs dailininkas uždeda savo parašą ant reprodukcijos ir taip šiam kūriniui yra suteikiamas sertifikatas. Yra keletas Menininkų kaip Arūnas Rutkus ar Eurika Urbonavičiūtė, kurie šiek tiek patapo ant reprodukcijos dažais taip suteikdami reprodukcijai dar daugiau vertės.

Inga-mrazauskaite-reprodukcija

Kodėl verta įsigyti meno kūrinio reprodukciją iš Luxart?

Luxart virtualioje meno galerijoje įsigydami paveikslų reprodukcijas, jūs gaunate ne tik aukščiausios kokybės kūrinį už jums prieinamą kainą, bet ir paremsite tą paveikslą nutapiusį menininką. Autoriaus parašas ir reprodukcijos sertifikatas įrodo, kad mes sąžiningai atsiskaitome su visais autoriais, o jūsų įsigyta paveikslo reprodukcija yra autorizuota ir turi savo individualų tiražo numerį.
Taigi, pasižvalgykite po Luxart virtualią galeriją, čia tarp daugybės pripažintų autorių darbų rasite tą vienintelę, kuria galėsite papuošti namus.