Paveikslų reprodukcija – ryškiausia interjero tendencija 2022

migle-kosinskaite-haute-couture

Seniesiems metams einant į pabaigą, pamažu ryškėja interjero dekoravimo tendencijos, kurios mus lydės 2022 m.  Jau dabar galima aiškiai pamatyti vyraujančią interjero dekoravimo kryptį – interjerams suteikti unikalumo, dekoruojant juos šeimininkų charakterį atspindinčiais elementais. Paskutiniu metu matome smarkiai išpopuliarėjusias paveikslų reprodukcijas ant drobės  arba printus. Ir tam yra kelios priežastys.

Kaip dekoruosime namus 2022

Pamažu išeinama iš baltų, šaltų skandinaviškų interjerų. Žmonės namuose vėl atranda spalvų, tekstūrų, raštų ir objektų įvairovę. Norima namams suteikti autentiškumo ir išskirtinumo. Todėl vienas iš labiausiai išpopuliarėjusių dekoro elementų, suteikiantis namams unikalumo yra paveikslų reprodukcijos ant drobės. Paveikslų reprodukcijos yra puiki alternatyva tiems, kurie nenori investuoti didelių pinigų į meno kūrinius, bet nori kokybiško meno namams. Tai kiekvienam prieinamas būdas mėgautis autentiškais meno kūriniais. Atskirti aukštos kokybės paveikslo reprodukciją nuo originalo – labai sunku, o kartais net ir neįmanoma.

Pripažintų menininkų reprodukcijos padarė elitinį meną prieinamą kiekvienam, todėl dabar galime pastebėti vis daugiau netikėtai ir unikaliai dekoruotų namų erdvių, kurios atspindi šeimos gyvenimo būdą, pomėgius ar leidžia papasakoti individualią istoriją.

algis-krisiuncas-reprodukcijos-spalvingos

Praktiškas sprendimas

Šiandien įmanoma taip kokybiškai pagaminti paveikslo reprodukciją, kad ji beveik neisiskirs nuo originalo. Meno kūrinių reprodukcijos turi ir daugiau privalumų – visiems prieinama kaina, didelis dydžių ir formatų pasirinkimas, kas leidžia daryti kūrybiškus kompozicinius sprendimus namų erdvėje, o darbui neprigijus jį galima pakeisti kitu.

Dar reikėtų paminėti ir autoriaus indėlį kuriant paveikslo reprodukciją. Visos aukščiausios kokybės dailininkų reprodukcijos yra sertifikuojamos, tiražuojamos ir pasirašomos paties autoriaus, kas dar labiau padidina kūrinio vertę.

Tikėtina, kad šią tendenciją norėsite išbandyti patys – tai lengviausias būdas atnaujinti namų erdves, suteikti joms jaukumo ir emocijų. Gera paveikslo reprodukcija gali tapti tiek pagrindiniu namų dekoro elementu, tiek suteikti jau esamam namų stiliui išbaigtumo.

migle-kosinskaite-be-komentaru