Šiuolaikiniai lietuvių dailininkai, kurių paveikslus verta įsigyti

algis-krisciunas-come-with-me-reprodukcijos

Kviečiame susipažinti su pripažinimo sulaukusiais, šiuolaikiniais perspektyviais lietuvių menininkais, kurių paveikslus ar reprodukcijas ant drobės verta įsigyti dabar.

Arūnas Rutkus

Vienas populiariausių Luxart galerijos tapytojų, kurio darbai parduodami užsienio galerijose ir aukcionuose. Arūnas Rutkus yra sukūręs, tik jo kūriniuose gerai atpažįstamą, poetišką, jausmingą ir kerintį moters paveikslą.

Algis Kriščiūnas

Ryškiaspalviai, emocionalūs ir akį traukiantys darbai tiek spalvomis, tiek juose menininko pasakojamomis istorijomis. Kriščiūno paveiksluose atpažinsite šiandienos pasaulio aktualijas, perskaitysite žmonių istorijas, o galbūt ir įžvelgsite savąsias gyvenimo patirtis? Menininkas kiekvieną reprodukciją pats tiražuoja ir pasirašo.

algis-krisciunas-reprodukcijos-ilipo-i-debesi

Miglė Konsinskaitė

Lietuvoje puikiai žinomos dailininkės kūriniai nepalieka abejingų. Menininkės paveikslai įtraukia išskirtiniais ir ryškiais herojais ir per juos perteikiamomis istorijomis. Paveikslų veikėjai atsiskleidžia per pozą, spalvas ir simbolius. Miglės Konsinskaitės paveikslai lengvai nepaleidžia – į juos žiūrint iškyla daugybė klausimų, todėl jie nepaprastai įdomūs.

migle-kosinskaite-reprodukcijos-ananasas

Eurika Urbonavičiūtė

Eurikos Urbonavičiūtės darbus pažinsite iš daugiasluoksnės tapybos, unikalios tekstūros tapybos stiliaus, siurrealistiško atvaizdavimo ir kokybiškos Podolskio drobės. Paveikslai jautrūs ir gilūs simboliais pasakojamomis istorijomis, juose susipina tautosakos ir mistikos elementai.

eurika-reprodukcija-santarve

Modestas Malinauskas

Kiekvienas Modesto Malinausko paveikslas yra unikalus ir nepakartojamas, menininkas juos tapo per daug metų ištobulinta autorine technika, kurią sunku atkartoti. Modesto Malinausko paveikslai išsiskiria ryškiomis ir spindinčiomis spalvomis, kurios sukuria lengvumo ir švaros jausmą.

modesto-malinausko-reprodukcijos

Sigitas Mickevicius

Nepaprastai realistiški Sigito Mickevičiaus paveikslai yra tapomis mėnesiais ar net metais. Iki smulkiausios detalės išpiešti paveikslai kuria tokį objekto realumo įspūdį, kad juos norisi paliesti ir pajusti ištapytą paviršiaus faktūrą.

sigitas-mickevicius-mopedas

Arūnas Žilys

Arūno Žilio tapybos darbai vaizduoja siurrealistinį pasaulį ir dvelkia rafinuota estetika. Išraiškingos spalvos, skirtingi prasminiai elementai, įvairūs kultūriniai simboliai ir motyvai kuria nepamirštamą modernų paveikslų stilių.

arunas-zilys-laivas

Jolita Vaitkutė

Apie Jolitos Vaitkutės kūrinius yra girdėjęs daugelis. Savo darbuose autorė idėjas perteikia lengvai ir visiems suprantamai, tačiau ne banaliai. Menininkė garsėja netikėtomis kompozicijomis iš įvairių objektų ir maisto produktų. Jolita Vaitkutė –  jauna ir labai talentinga kūrėja, kuri su kiekvienu savo darbu geba nustebinti vėl ir vėl.

Jolita-vaitkute-printai

Tai populiarumo jau sulaukę lietuvių kūrėjai, kurių darbus galite rasti Luxart galerijoje. Įsigijusiems originalų paveikslą – tai bus puiki investicija ateičiai, o nenorintiems ar negalintiems investuoti tikrai verta turėti autorizuotą ir sertifikuotą reprodukciją ant drobės. Reprodukcijos yra tiražuojamos, parduodamos su autoriaus parašu, sertifikatu, o kai kurie dailininkai paskutinius štrichus padeda aliejiniais dažais savo ranka, taip suteikdami dar daugiau vertės!