Spalvos. Interjero dekoro idėjos 2022 metams

Henri-Rousseau-reprodukcijos

Sausio mėnesį prasidėję Mėlynojo Tigro metai žada ryškiai nuspalvinti visus ateinančius metus. Ryškūs interjero akcentai namuose – nebūtinai didelių erdvių privalumas, svarbiausia jiems rasti tinkamą vietą, atspalvį, apšvietimą. O galbūt prasidėjus naujiesiems Mėlynojo Tigro metams spalvingos namų interjero detalės į namus jums atneš dar daugiau jaukumo ir laimės!

Ryškios dekoratyvinės pagalvėlės

Dekoratyvinės pagalvėlės yra lengvas, greitas ir nebrangus būdas keisti ir pagyvinti namų aplinką. Tekstilė gali būti išskirtinė namų interjero detalė ir akcentas. Ryškios dekoratyvinės pagalvėlės yra pakankamai energetiškai stiprus ir dėmesį traukiantis akcentas, todėl jų užtenka keleto, kad suteiktumėte interjerui išbaigtumo, bet kartu ir sukurtumėte norimą nuotaiką. Nedideli, ryškiaspalviai akcentai suteikia interjerui gyvumo ir dinamiškumo.

Štai keletas nuostabių dekoratyvinių pagalvėlių pavyzdžių iš Luxart galerijos, kurios suteiks interjerui netikėtumo ir spalvų:

algis-krisciunas-pagalveles

Miglė Konsinskaitė Saulėlydis Pink Flamigo Viloje
Eurika Urbonavičiūtė Saugotojas
Henri Rousseau Svajonė
Vincent Van Gogh Žvaigždėta naktis
John James Audubon Flamingas

Paveikslai

Ką daryti atsibodus plikoms namų sienoms? Pasižvalgykite į dailininkų paveikslus. Tiems, kas menui daug išlaidauti nenori – paveikslų reprodukcijos ant drobės yra puikus sprendimas. Aukštos kokybės reprodukcijas atrodo puikiai, yra visiems prieinamos kainos, galite rinktis norimą formatą ir dar atkeliaus su autoriaus parašu! Aukštos kokybės reprodukcijų ir printų kainos prieinamumas, didelis meno kūrinių pasirinkimas atveria daugiau variantų ir laisvės interjero dekoro sprendimams.

Jeigu turite didesnę erdvę – derinkite paveikslų dydžius, skirtingus rėmus – tokiu būdu sukursite dinamiškumo įspūdį. Ir nebūtinai ryškiaspalviam paveikslui sienos turi būti baltos ar neutralios spalvos – kurkite nuotaiką ir emociją žaisdami spalvomis. Tai suteiks daugiau išraiškos ir dekoratyvumo buičiai!

Šie spalvingi dailininkų paveikslai gali idealiai įsilieti į kuriamą interjerą, jam suteikti emocijos ir gyvumo. Maišykite, derinkite ir kurkite!

urga-art-lab-konfet

Miglė Kosinskaitė Alkis
Andrius Miežis Laimingos avarijos (molekulės myli chemiją)
Aurelijus Langvinis Laiko miestas
Jurga Alminienė Konfeti
Lina Vidmantė Tikrasis
Živilė Rudzikaitė – Matuzonienė Paplūdimys
Kamilė Lukrecija Lukošiūtė Half
My Face Art Miss Ramybė