10 išskirtinių dovanų naujiems namams

Arunas-rutkus-reprodukcija

Įsikūrėte naujose patalpose ar ieškote originalios dovanos draugų įkurtuvėms? O gal tiesiog dar tik įsirenginėjate būsimus namus ir tiesiog norite pasižvalgyti ir pasisemti įkvepiančių namų dekoracijų idėjų? Išrinkti dovaną namams ne taip jau ir paprasta. Ar dovanoti kažką praktiško ir funkcionalaus, o gal kažką dekoratyvaus? Galbūt interjero detalę, kuri prisidėtų prie bendros namų estetikos ir jaukumo? Pasirinkimų begalė.

Na, o jei pritrūkote idėjų, tuomet šis Luxart išskirtinių dovanų gidas jums labai pravers. Jame rasite net 10 originalių dekoracijų namams ir interjerui, kurios yra puiki dovana tiek naujakuriams, tiek suteiks įkvėpimo atnaujinti ir savąjį!

  1. Arūno Rutkaus paveikslo reprodukcija

Tai vienas populiariausių Luxart galerijos menininkų, kurio darbus jau įvertino daugybė meno mėgėjų!  Arūno Rutkaus paveikslo reprodukcijos yra parduodamos su autoriaus parašu, ir, kad suteiktų darbui autentiškumo – dailininkas kiekvieną atspausdintą drobę patapo aliejiniais dažais! Autoriaus paveikslai namams suteiks prabangos ir jaukumo.

arunas-rutkus-reprodukcijos-pievu-feja

  1. Miglės Kosinskaitės paveikslo reprodukcija

Miglės Kosinskaitės kūryba nepalieka abejingų – jos darbai yra nepaprastai dekoratyvūs, išraiškingi ir paslaptingi. Puikiai tiks mėgstantiems drąsų, išskirtinį stilių.

migle-kosinskaite-midnight-mohito-reprodukcija

  1. Algio Kriščiūno reprodukcijos ant drobės

Luxart galerijoje galite įsigyti ir visiems puikiai pažįstamo menininko ir fotografo Algio Kriščiūno reprodukcijas. Menininko darbai pasižymi ryškiomis spalvomis, atliepia kasdienes pasaulio ir šalies aktualijas.

algis-krisciunas-dreaming-the-horizon-reprodukcija

  1. Mikalojaus Konstantino Čiurlionio paveikslo reprodukcija

Padovanokite unikalią galimybę namus papuošti M.K.Čiurlionio darbu! Laikui nepavaldi kūryba, harmoningi ir visiems gerai pažįstami darbai. Abejingų nepalieka.

ciurlionis-reprodukcijos-angeleliai

  1. Eurikos Urbonavičiūtės reprodukcijos

Siurrealistiniai dailininkės paveikslai įtraukia savo unikalia tekstūra ir jausmingais išgyvenimais. Kiekviena reprodukcija parduodama su autentiškumo sertifikatu ir yra pasirašoma autorės. Kad suteiktų kūriniui asmeniškumo ir išskirtinumo, autorė kiekvieną kūrinį užbaigia pati tapydama aliejiniais dažais.

eurika-urbonaviciute-reprodukcijos-kava

  1. Jolitos Vaitkutės reprodukcijos ant popieriaus

Šios jaunos, bet jau spėjusios išpopuliarėti menininkės nuotaikingi darbai pradžiugins kiekvieną šiuolaikinio meno mėgėją. Ir puikiai tiks dekoruoti virtuvę!

Jolita-vaitkute-printai

  1. Gustav Klimt reprodukcijos

Šio legendinio tapytojo paveikslai puošia garsiausias meno galerijas. Nepaprastai dekoratyvūs Klimto paveikslai sužavės visus klasikinio meno gerbėjus.

Gutav-klimt-reprodukcijos

  1. Dekoratyvinės pagalvėlės

Dekoratyvinė pagalvėlė su menininko kūriniu –  originalus ir nuotaikingas interjero dekoro elementas, priversiantis nusišypsoti. Luxart pagalvėlės gaminamos iš švelnaus ir patvaraus baldinio veliūro, visos yra parduodamos su autoriaus žinia.

Migle-kosinskaite-dekoratyvines-pagalveles

  1. Minkštas ir jaukus pledas

Pledas yra ne tik neatsiejama namų jaukumo dalis, bet ir gali būti puikiu interjero akcentu. Visi pledai yra aukščiausios kokybės, skalbiami neblunka ir rankų darbo, kruopščiai pasiūti Lietuvoje!

eurika-urbonaviciute-pledas

  1. Luxart dovanų kuponas

Negalite išsirinkti, jaučiatės pasimetęs ar abejojate savo pasirinkimu? Padovanokite Luxart dovanų kuponą! Tai dovana su kuria neprašausite.

luxart-dovanu-kuponas